Rejs promem Wgn oferuje wakacje na zdrowie


Kiedy idziesz do holu hotelowego, uśmiechasz się wszędzie i witają cię sympatyczni ludzie. Na przykład 4-gwiazdkowy B & B musi mieć tylko 50% swoich pokoi z łazienką lub z prywatną komodą.

Przestrzeń mieszkalna może być spryskana na górze dywanów, poduszek i świec, jednak skłonna zapłacić trochę więcej, niż mnóstwo programów emitowanych w telewizji, najprawdopodobniej zauważysz, że każdy projektant znajduje się w rozpaczliwej potrzebie odkrycia coś nowego lub niezwykłego pod względem dekoracyjnych akcesoriów do wnętrz. Możesz pomyśleć, że ta pusta miska rybna nie ma sensu, bo wzmacniacz nie trzyma wody i ryb; projektanci z pewnością mają proste rozwiązania, aby je przekształcić i nadać mu artystyczny wygląd, aby ożywić obecny pokój. Rozważmy kilka standardowych przykładów.

Sephora to wielki absolutny dar niebios, jeśli chodzi o zakup kosmetyków do makijażu i kąpieli. Ich sklepy mają na myśli produkty, które starają się pomagać sprzedawcom i pomagają im w udzielaniu porad dotyczących produktów. Jeśli chcesz powąchać, przymierzyć lub odkryć fakturę produktu filozoficznego przed nim, to jest to najlepsze miejsce do zrobienia, co oznacza. Nie tylko możesz głęboko zabarwić produkty w sklepie, jednak pracownicy Sephora są otwarci, jeśli możesz za niewielką próbką zajrzeć do domu z tobą. To pozwala ci na podjęcie świadomej decyzji o tym, czy chcesz wydawać ciężko zarobione dolary na jeden produkt. Kliknij tutaj, aby zlokalizować najbliższy sklep w Los Angeles Sephora.

Piątek, 7 października, będzie początkiem weekendu 3 dniowego (dla osób, które mają na sobie Dzień Kolumba!), Więc pamiętaj, aby zacząć od dokładności. Victor Zepka the Boardwalk at Andrew’s Ave. właściciel będzie zamierzał dać początek 50 osobom, które przedstawią bezpłatny harmonogram pracy mężczyzn Jet Set! Następnie w Miami udaj się do strony klubu nocnego Sugar z napojami 2-na-1 do północy. Przez całą noc będziesz mieć oferty specjalne i rozdawaj, więc upewnij się, że wygrasz i wygraj darmowe gadżety.

Wreszcie, zamiast tego, winorośl jest najlepszym sposobem na rodzinne podróże i rozrywkę. Mieszkańcy lub osoby, które podróżowały do ​​miejsca docelowego, mają wgląd, który nie może być łatwo zlokalizowany na Globie. Daj sobie wystarczająco dużo czasu na prowadzenie badań i zdobywanie ofert poza sezonem, każdy może zniknąć z Twojej ukochanej podróży, oszczędzając setki dolarów i godzin energii.

Po drugie, sprawdź samochody i spróbuj nie przepłacać za zakwaterowanie. Mówiąc to, musisz sprawdzić przez wszystkie luksusy i świadczenia, jakie zapewnia osoba w wysokości, którą płacisz.

1). Zainwestuj w coś zabawnego, co pozwoli Ci ćwiczyć. Brzmi niemożliwe? Wii Fit Nintendo zapewnia trening siłowy, jogę, aerobik i gry równowagi. Od ćwiczeń Super Hula Hoop po abs do grania sportów na nartach, które używają nóg, The Nefendo Wifit wprowadzi Cię w ruch. Przy tak dużym ruchu możesz spalać kalorie, nie zdając sobie nawet sprawy z tego, że grasz!

Rozpakowywanie: po wprowadzeniu rozpakuj. Zidentyfikuj elementy, których potrzebujesz od razu i rozpakuj je, aby rozpocząć. Resztę rozpakuj po jednym pudełku. Znajdź miejsce na wszystko, aby uniknąć zaśmiecania nowego miejsca docelowego. Zanim się zorientujesz, zostaniesz rozpakowany i osadzony w środku!